ПОЧЕТАК РЕАЛИЗАЦИЈЕ ПРОЈЕКТА “РЕХАБИЛИТАЦИЈА ПУТЕВА У ОПШТИНИ СЕЧАЊ, У НАСЕЉЕНИМ МЕСТИМА БОКА, ЈАРКОВАЦ И НЕУЗИНА”

Данас је у кабинету Предрага Рађеновића, председника општине Сечањ, одржан технични састанак у оквиру реализације пројекта “Рехабилитација путева у општини Сечањ, у насељеним местима Бока, Јарковац и Неузина”. Вредност радова износи близу 190 милиона динара, а обезбеђена су уговором који је Општина Сечањ закључила са Управом за капитална улагања Аутономне покрајине Војводине. Састанку је присуствовао извођач радова са својим сарадницима. Истом приликом сачињен је и потписан записник о увођење извођача радова у посао, чиме су се стекли и сви формални услови за почетак радова на ревитализацији путне инфраструктуре, најпре у Боки, а потом у Неузини и Јакровцу.

Овом приликом председник општине Сечањ Предраг Рађеновић нагласио је следеће: „Обезбедили смо средства за асфалтирање улица односно путева и на тај начин овај горући проблем решавамо. Сада када то постаје реалност захваљујем се покрајинском руководству што су увидели потребу да се овај проблем коначно мора разрешити, а такође се захваљујем и грађанима на стрпљењу и указаном поверењу.“