ПРОМОЦИЈА АКТУЕЛНИХ ЈАВНИХ ПОЗИВА МИНИСТАРСТВА ПРИВРЕДЕ И ФОНДА ЗА РАЗВОЈ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ

ПОЗИВ И АГЕНДА

Промоција актуелних јавних позива Министарства привреде и Фонда за развој Републике Србије

У циљу развоја и промоције предузетничког духа, подстицања предузетништва и јачања конкурентности домаће привреде, Регионални центар за друштвено-економски развој – Банат у сарадњи са општином Сечањ, а уз подршку Министарства привреде и Развојне агенције Србије, организује промоцију актуелних јавних позива.

Промоција ће се одржати 03. септембра 2024. године (уторак) у просторијама општине Сечањ, Вожда Карађорђа 57, са следећом Агендом догадјаја:

10:50 – 11:00    • Окупљање и регистрација учесника;
11:00 – 12:00    • Представљање актуелних програма Министарства привреде и Фонда за развој РС
12:00                 • Питања и одговори;

Сви заинтересовани своје учешће могу потврдити код општине Сечањ на телефон: 0642075460 или на емаил: klersecanj@gmail.com , најкасније до 02. септембра 2024. године.

Документ за преузимaње
ПОЗИВ И АГЕНДА