ЈАВНИ КОНКУРС ЗА ПОПУЊАВАЊЕ ПОЛОЖАЈА НАЧЕЛНИКА ОПШТИНСКЕ УПРАВЕ ОПШТИНЕ СЕЧАЊ

Број: 02-381/2023-VI
Дана: 17.11.2023.године
Сечањ

На основу члана 4., 80. и 95. Закона о запосленима у аутономним покрајинама и јединицама локалне самоуправе ( ”Службени гласник Републике Србије “, број 21/2016, 113/2017, 95/2018, 114/2021, 113/2017 – др. закон, 95/2018 – др. закон, 86/2019 – др. закон, 157/2020 – др. закон и 123/2021 – др. Закон) и члана 11. и 12. Уредбе о спровођењу интерног и јавног конкурса за попуњавање радних места у аутономним покрајинама и јединицама локалне самоуправе ( ”Службени гласник Републике Србије ”, број 95/2016 и 12/2022), Општинско веће општине Сечањ, оглашава:

ЈАВНИ КОНКУРС ЗА ПОПУЊАВАЊЕ ПОЛОЖАЈА
НАЧЕЛНИКА ОПШТИНСКЕ УПРАВЕ ОПШТИНЕ
СЕЧАЊ

I

Положај који се попуњава: Начелник Општинске управе општине Сечањ, место рада – Сечањ, улица Вожда Карађорђа број 57.

РАДНО МЕСТО – Начелник Општинске управе Сечањположај у I групи

Опис послова :

Начелник Општинске управе обавља следеће следеће послове:

– Руководи и координира радом Општинске управе;

– планира, усмерава и надзире рад Општинске управе;

– усклађује рад организационих јединица Општинске управе и обезбеђује њено функционисање као јединственог органа;

– остварује сарадњу организационих јединица у оквиру Општинске управе;

– обавља и друге послове у складу са законом, Статутом општине, одлукама Скупштине општине, Општинског већа и Председника општине.

Услови за рад на радном месту: стечено високо образовање из научне области правне науке на основним академским студијама у обиму од најмање 240 ЕСПБ, мастер академским студијама, мастер струковним студијама, специјалистичким академским студијама, специјалистичким струковним студијама, односно на основним студијама у трајању од најмање четири године или специјалистичким студијама на факултету, положен државни стручни испит, најмање пет година радног искуства у струци, познавање рада на рачунару (MS Office пакет и интернет).

На положај се може примити лице под следећим условима :

1) да је пунолетан држављанин Републике Србије;

2) да испуњава услове за рад на положају за које се пријављује;

3) да није правоснажно осуђивано на безусловну казну затвора од најмање шест месеци;

4) да му раније није престајао радни однос у државном органу, односно органу аутономне покрајине или јединице локалне самоуправе, због теже повреде дужности из радног односа.

Документ за преузимaње
ЈАВНИ КОНКУРС ЗА ПОПУЊАВАЊЕ ПОЛОЖАЈА НАЧЕЛНИКА ОПШТИНСКЕ УПРАВЕ ОПШТИНЕ СЕЧАЊ